Vážení zákazníci,

pre ľahšiu orientáciu v ponúkaných typoch dopravy sme pre Vás pripravili tento prehľad. Objednávky zasielame prepravnou spoločnosťou UPS, GLS a novo sme zaradili aj dopravnú službu Zásilkovňa. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Pri objednávke nad 60 Eur a zvolenie dopravnej služby  Zásilkovňa je DOPRAVA ZADARMO.

Zásielkovňa (2,90 EUR)

Zásielky bežne Zásielkovňa doručuje do druhého dňa. Vyzdvihnete si ich kedykoľvek budete chcieť a zaberie to len pár sekúnd.

Vyzdvihnite si svoju zásielku na viac ako 380 odberných miestach po Slovenskej republike! Zásielkovňu nájdete vo všetkých mestách s viac ako 5 tis. obyvateľmi. Po doručení zásielky na Vami zvolené výdajné miesto obdržíte SMS a e-mail s heslom. Objednávky do 14:30 hod. (na skladové položky) vyexpedujeme ešte dnes - doručenie nasledujúci pracovný deň.

Sieť odberných miest, ktorú môžete využiť pre vyzdvihnutie Vašej objednávky. Rozhodujúca je otváracia doba daného výdajného miesta - je teda možné si zásielku vyzdvihnúť aj cez víkendy.

Po doručení zásielky na Vami zvolené výdajné miesto obdržíte SMS a e-mail s heslom. Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť. Alebo pre ňu treba niekoho poslať - stačí poznať heslo. Pri zaslaní odpovedné SMS možno lehotu predĺžiť až na 21 dní (táto služba môže byť pred Vianocami dočasne pozastavená).

GLS (3,90 EUR)

Prepravná spoločnosť GLS doručuje zásielky vo väčšine prípadov do druhého dňa. Parametre doručenia si môžete upravovať online. Objednávky do 14:30 hod. (na skladové položky) vyexpedujeme ešte dnes - doručenie nasledujúci pracovný deň.

Tovar Vám privezie prepravná spoločnosť GLS vo väčšine prípadov nasledujúci pracovný deň. V sobotu, v nedeľu a počas sviatkov GLS zásielky nedoručuje.

Akonáhle sa priblíži termín doručenia, GLS Vás kontaktuje formou SMS o predpokladanom času doručenia zásielky. Pokiaľ Vám nebude vyhovovať termín, môžete si online:
- zmeniť termín doručenia
- zmeniť adresu doručenia
- požiadať o večerné doručenie (v mestách, kde má GLS depo)
- presmerovať na GLS ParcelShop

V prípade neúspešného pokusu o doručenie dostanete e-mail s odkazom, kde si môžete nastaviť nový termín dodania. GLS garantuje 3 pokusy o doručenie.

Platba

K úhrade Vašej objednávky môžete použiť nasledujúce metódy:

Bankovým prevodom (0 EUR)

Platobné údaje dostanete po potvrdení objednávky (obratom alebo v prípade položky s dlhšou dodacou lehotou do 24 hodín). Tovar je expedovaný po pripísaní čiastky na náš účet u Fio banky.

Kartou online (0 EUR)

 Využite možnosti zaplatiť kartou priamo na našej platobnej bráne a urýchliť tak Vašu objednávku.

Online bankové platby (0 EUR)

Rýchly online prevod cez internetové bankovníctvo Vašej banky. Ochrana on-line prevodov je zabezpečovaná priamo jednotlivými bankami.

Dobierkou (1,50 EUR)

 Cena objednávky je uhradená v hotovosti pri prevzatí zásielky od prepravcu.