Peňaženka

Vážení zákazníci,

pretože si ceníme dôvery, ktorú do nás vkladáte pri nákupe oblečenia, obuvi a športových potrieb, chceli by sme Vám túto dôveru oplatiť.
Pre všetkých lojálnych zákazníkov sme pripravili Peňaženku, ako formu vernostného programu.

Za každý nákup obdržíte 2% späť! 

 

A ako to funguje?

Stačí len pravidelne nakupovať a s každou dokončenú a uhradenú objednávkou Vám pripíšeme na účet 2% z hodnoty nakúpeného tovaru.
Nazbierané e-peniaze môžete uplatniť ihneď pri Vašej ďalšej objednávke, stačí sa len prihlásiť pod rovnakým e-mailom. V prípade, že ste zabudli heslo, obnovte si ho u prihlásenie.
Odmenou za nazbierané e-peniaze Vám bude poníženie celkovej hodnoty objednávky, pričom výška Vášho kreditu rozhoduje, či dostanete na tovar zľavu alebo ho budete mať úplne zadarmo.

Je jedno či zrovna nakupujete športové oblečenie na www.adsport.sk alebo streetwear fashion na www.snipit.sk. E-peniaze sa Vám načítajú z oboch e-shopov na jeden účet. Systém máme prepojený, takže za nákup napr. Športovej obuvi na cvičenie môžete nakúpiť kôstkové sneakery so zľavou alebo úplne zadarmo.

Ešte zhrnutie:

  • Aktivujte vernostný program Peňaženka
  • Zbierajte e-peniaze za nákupy v e-shope www.adsport.sk alebo www.snipit.sk
  • Vyberte si zľavu za nazbierané e-peniaze
  • Peniaze Vám u nás neprepadajú a zostávajú na Vašom účte až rok! Výhody tak je možné kumulovať a následne nakúpiť zadarmo! :-)